top of page

ISPE Guidance Document Portal


ISPE (International Society for Pharmaceutical Engineering) uvedla do plného provozu vylepšenou verzi svého portálu pro publikace, které vydává. Nový portál využívá platformu Wiley. Oproti původní verzi je vyhledávání dokumentů výrazně rychlejší a přehlednější. Pokyny jsou rozděleny podle funkčních oblastí, např. Quality, Facility and Equipment, Information Systems, Regulatory, Product Development, Management, Supply Chain. Dále podle témat - je jich tu vyjmenováno 29; a podle typu pokynu - Baseline Guide, GAMP, Good Practise Guide, APQ, PQLI a další.


Členové ISPE mají exkluzivní výhodu přístupu do Good Practice Guide v ceně členství. To je velmí slušný benefit a spousta ušetřených peněz! Samozřejmě zůstávají digitální verze všech zakoupených pokynů.

Knihovna všech dokumentů ISPE je zde:


Kdybych měla vybrat jeden z pokynů zdarma pro členy ISPE, byl by to Good Practice Guide: HVAC and Process Equipment Air Filters. Potřebují ho prostě všichni, ať už pro výrobu sterilní nebo nesterilní finální lékové formy nebo API. Náhled na dokument a jeho obsah se otevře po kliknutí na tlačítko níže.
13 zobrazení0 komentářů

留言


bottom of page